Facebook

Nowy cennik i strona www w przygotowaniu.

W sprawie rezerwacji kontaktujcie się z Zosią 664 566 886.

 

Nocleg z pełnym wyżywieniem – 220 zł

Dzieci poniżej 3 lat – bez opłat

Dzieci 3 - 10 lat – 30 % zniżki

Pobyt psów – 15 zł za dobę

W skład pobytu wchodzą: nocleg, śniadanie, obiad z deserem, kolacja, korzystanie z ekspresu do kawy, kajaków (bez wyjazdowego spływu), rowerów, degustacja domowych nalewek. Doba zaczyna się od wybranego posiłku. Śniadania jemy o godzinie 9.00, obiady o 14.00, a kolacje o 19.00. Prosimy przyjeżdżać na deklarowane posiłki, spóźnialscy jedzą odgrzewane. Prowadzimy domową kuchnię i wszyscy siadamy wspólnie do stołu, nie prowadzimy restauracji.

Wszystkie posiłki podajemy w wazach i na półmiskach i każdy nakłada sobie dowolną ilość. Przygotowujemy dietę wegetariańską i wegańską, ale jesteśmy w stanie ugotować tylko dwa rodzaje posiłków na raz. Jeden z nich to posiłek mięsny, drugi to opcja wegetariańska lub wegańska. Jeśli w tym samym czasie przyjeżdżają weganie i wegetarianie, gotujemy opcję wegańską dla wszystkich osób wege. Prosimy, żebyście informowali nas w czasie rezerwacji, że nie jecie mięsa. Chętnie gotujemy dla osób, które na poważnie stosują dietę wege, jednak w naszej małej domowej kuchni trudniej nam gotować dwa różne obiady na raz, więc prosimy żeby opcję wege zamawiali faktyczni wegetarianie i weganie. Niezgodne z naszymi zasadami jest zamawianie wyżywienia wege jako dodatkowego, a później korzystanie także z opcji mięsnej.

Nie zawsze Wasz pokój dostępny będzie w momencie przyjazdu, szczególnie jeśli spotkacie się z poprzednimi gośćmi przy obiedzie. Zostaniecie jednak poinformowani o takiej sytuacji już w rozmowie rezerwacyjnej i jest mnóstwo miejsc w środku i na zewnątrz gdzie możecie spędzić ten czas.

Pokoje są 2, 3 i 4 osobowe z łazienką, samodzielnym wejściem i Internetem Wi-Fi. Pamiętajcie jednak, że mieszkamy na zadrzewionej wsi i nasze zasięgi Internetu często są bardzo kiepskie, a czasem mamy nawet kilkudniowe przerwy w dostępie. Z tego też względu najłatwiej się z nami skontaktować telefonicznie.

Pobyt bez wyżywienia można ustalić indywidualnie poza sezonem, czyli od listopada do kwietnia, z wyłączeniem weekendów.

Pobyt weekendowy (w zwykłe weekendy) zaczyna się w piątek kolacją i kończy się w niedzielę obiadem. Nie robimy rezerwacji od i do soboty. Weekendy są ofertą zamkniętą, a jej koszt to 440 zł.

Koszty pobytu w Święta, długie weekendy i wydarzenia specjalne można sprawdzić na Facebooku lub na stronie w odpowiednich zakładkach (Wielkanoc, Boże Narodzenie, Sylwester, Majówka).

Dodatkowo płatne atrakcje - spływy kajakowe i sauna (kontakt z Karolem 694999526):

-wyjazdowy spływ kajakowy (1, 3 lub 6 godzin) - kajak (dla dwóch dorosłych i dziecka) 50 zł + dojazd 2 zł za kilometr.

-saunowanie nad rzeką - dla gości gospodarstwa agroturystycznego to koszt 30 zł za osobę, dla gości zewnętrznych 150 zł jednorazowo/2 godziny.

Organizujemy pobyty dla grup z różnego rodzaju warsztatami rękodzielniczymi, dla dzieci, serowarskimi, zajęciami fizycznymi, konkursami, pokazami grupy rekonstruującej kulturę Indian Ameryki Północnej, grzybobraniami i wieloma innymi atrakcjami. W przypadku chęci zorganizowania takiego pobytu należy zarezerwować wszystkie miejsca w Dworku, a resztę ustalić indywidualnie.

Prowadzimy także detaliczną sprzedaż rolniczą. Można u nas kupić domowe przetwory owocowe i warzywne, nasz chleb na zakwasie i inne frykasy. Prosimy zgłosić zainteresowanie produktami na początku pobytu. Nie ma to znaczenia w przypadku przetworów, ale na chleb trzeba poczekać aż 24 godziny.

Zadatek, po ustaleniu telefonicznym lub mailowym, prosimy wpłacać na konto w Banku PKO BP, Zofia Leszczyńska, Mostowa 20, 09-300 Brudnice, na rachunek:
41 1020 3150 0000 3702 0021 2696
W tytule przelewu proszę wpisać swoje imię i nazwisko oraz termin przyjazdu.