Facebook

Sylwester w Dworku nad Wkrą 2016/2017

Zabawę zaczniemy już 30 XII w piątek. Zapraszamy na kolację o godzinie 19.00. Chętnie oprowadzimy Was po dworku, pokażemy pamiątki i opowiemy historię rodziny. Miło będzie wybrać się na spacer do parku. Będziemy się poznawać przy solidnym zagniataniu chleba na zakwasie i popijaniu domowej nalewki.

W sobotę 31 XII przygotujemy listy noworocznych postanowień, a później proponujemy długi wypoczynek w celu zebrania zapasu sił na wieczorną imprezę. Po wcześniejszym obiedzie mała siesta i przygotowania. Zabawę Sylwestrową zaczniemy o godzinie 20.00. Dworek nad Wkrą zimąPodamy kaczkę lub gęś z jabłkami (w zależności od dostępności), szczupaka w sosie śmietanowym, swojskie wędliny, pieczone mięsiwa, sałatki i przekąski oraz ciasta. O północy fajerwerki i lampka szampana (inne alkohole we własnym zakresie). W saloniku będzie trochę muzyki, jeśli będziecie mieli ochotę potańczyć. Dla dzieciaków malowanie twarzy i zabawy przy muzyce. Przez cały pobyt dzieci będą mogły korzystać z pokoju Kaliny i Stefki pełnego pluszaków, zabawek, książeczek i kolorowanek.

 

W niedzielę 1 I, jeśli pogoda pozwoli i zamarznie rzeka, zachęcamy do łyżew na rzece lub nart biegowych (trzeba przywieźć własny sprzęt) oraz na zabawę w parku – poszukiwanie skarbów: dla dorosłych skarb z pradziadkowej piwniczki, a dla dzieciaków skarb dworskiego cukiernika. W saloniku do Waszej dyspozycji jest biblioteka ze wspaniałymi albumami o różnej tematyce.Dworek nad Wkrą zimą A wieczorem drużynowo turniej w kalambury lub gry planszowe i towarzyskie (rummy, scrabble, tabu, mafia i wiele innych). Dla rozgrzania podamy domowy bigos i grzańca z czerwonego wina.

 

W poniedziałek 2 I, zachęcamy do wycieczek i spacerów po okolicy. Dzieciaki chętnie zobaczą zagrody z dzikami, bażantami i muflonami w niedalekich Konopatach. Jak co dzień uraczymy Was wspaniałymi domowymi potrawami.

 


Dworek nad Wkrą bałwan Dworek nad Wkrą Mors

 

Posiłki, które serwujemy są tradycją naszego domu i przygotowujemy je bez żadnych sztucznych dodatków. Wielką atrakcją są pieczone kaczki, gęsi, rosół na bażantach, grzybowa na kwasie z kapusty z domowym makaronem, duszone w białym winie króliki, omlety na słodko, chleb na zakwasie, domowe przetwory i nalewki.

Oferta sylwestrowa przewiduje pobyt czterodniowy z pełnym wyżywieniem (śniadanie x 3, obiad x 3, kolacja x 3, nocleg x 3) w cenie 600 zł od osoby. Dzieci do lat 3 – bez opłat, od 3 do 10 lat – 30% zniżki. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu (ceny zwyczajne z cennika na naszej stronie www.dworeknadwkra.com). Dzwońcie z pytaniami. Zapraszamy!

 

W ciągu waszego pobytu u nas będziecie mogli skorzystać z masaży wykonywanych przez fizjoterapeutkę. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas.