Facebook

Sylwester w Dworku nad Wkrą 2018/2019

Zabawę zaczniemy już 28 XII w piątek. Zapraszamy na kolację o godzinie 19.00. Chętnie oprowadzimy Was po dworku, pokażemy pamiątki i opowiemy historię rodziny. Miło będzie wybrać się na spacer do parku. Będziemy się poznawać przy solidnym zagniataniu chleba na zakwasie i popijaniu domowych nalewek.

W sobotę 29 XII przygotujemy listy noworocznych postanowień, a chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach robienia masek karnawałowych, które wykorzystamy później. Dla rozgrzania podamy wieczorem domowy bigos i grzańca z czerwonego wina.

W niedzielę 30 XII, jeśli pogoda pozwoli i zachęcamy do łyżew lub nart biegowych (trzeba przywieźć własny sprzęt) oraz na zabawę w parku – poszukiwanie skarbów: dla dorosłych skarb z pradziadkowej piwniczki, a dla dzieciaków skarb dworskiego cukiernika. W saloniku do Waszej dyspozycji jest biblioteka ze wspaniałymi albumami o różnej tematyce.Dworek nad Wkrą zimą A wieczorem drużynowo turniej w kalambury lub gry planszowe i towarzyskie (rummy, scrabble, katan, mafia i wiele innych).

31 XII w poniedziałek . Najpierw trochę ruchu na powietrzu, może wycieczka na ścieżkę edukacyjną na Łazach (1 km), a później proponujemy długi wypoczynek w celu zebrania zapasu sił na wieczorną imprezę. Po wcześniejszym obiedzie mała siesta i przygotowania. Zabawę Sylwestrową zaczniemy o godzinie 19.00. Dworek nad Wkrą zimąPodamy kaczkę lub gęś z jabłkami (w zależności od dostępności), szczupaka w sosie śmietanowym, swojskie wędliny, pieczone mięsiwa, sałatki i przekąski oraz ciasta. Będą też kulinarne niespodzianki. O północy fajerwerki i lampka szampana (inne alkohole we własnym zakresie). W saloniku będzie trochę muzyki, jeśli będziecie mieli ochotę potańczyć. Dla dzieciaków malowanie twarzy i zabawy przy muzyce. Przez cały pobyt dzieci będą mogły korzystać z pokoju Kaliny i Stefki pełnego pluszaków, zabawek, książeczek i kolorowanek.

 

 

We wtorek 1 I, zachęcamy do wycieczek i spacerów po okolicy. Dzieciaki chętnie zobaczą zagrody z bażantami w niedalekich Konopatach. Jak co dzień uraczymy Was wspaniałymi domowymi potrawami. Kończymy obiadem o 14.00.

 


Dworek nad Wkrą bałwan Dworek nad Wkrą Mors

 

Posiłki, które serwujemy są tradycją naszego domu i przygotowujemy je bez żadnych sztucznych dodatków. Wielką atrakcją są pieczone kaczki, gęsi, rosół na bażantach, grzybowa na kwasie z kapusty z domowym makaronem, duszone w białym winie króliki, omlety na słodko, chleb na zakwasie, domowe przetwory i nalewki.

Oferta sylwestrowa przewiduje pobyt pięciodniowy z pełnym wyżywieniem (śniadanie x 4, obiad x 4, kolacja x 4, nocleg x 4) w cenie 820 zł od osoby. Dzieci do lat 3 – bez opłat, od 3 do 10 lat – 30% zniżki. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu (ceny zwyczajne z cennika na naszej stronie www.dworeknadwkra.com). Dzwońcie z pytaniami. Zapraszamy!

 

W ciągu waszego pobytu u nas będziecie mogli skorzystać z masaży wykonywanych przez fizjoterapeutkę. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas.