Grzybobrania

13.10-15.10.2023

Agroturystyka grzybobrania

LEŚNE WYPRAWY Z KLASYFIKATOREM GRZYBÓW


Sezon grzybowy to czas codziennych wypraw do lasu. Możecie poznać nowe gatunki grzybów jadalnych z Zosią, autorką "Polowania na grzyby".

Grzybowy weekend dla rodzin z dziećmi zaczynamy w piątek kolacją i kończymy w niedzielę obiadem. Po śniadaniu w sobotę i niedzielę wyruszamy na grzyby. Dzieciaki nauczą się co można zjeść, a co nie w towarzystwie klasyfikatora grzybów (Zośka), który przejrzy też Wasze koszyki... na wszelki wypadek. Zrobimy polowanie na siedzunie sosnowe i dzieciakom idzie to najlepiej. Można będzie grzyby podsuszyć, albo wstępnie obgotować przed zabraniem do domu.


Posiłki przygotowujemy bez sztucznych dodatków. Pieczemy własny chleb, mamy swoje jajka i przetwory warzywne i owocowe. Siadamy do wspólnego stołu, każdy nakłada sobie tyle, na ile ma ochotę. Jadłospis będzie dostosowany głównie do gustu dzieci. Będzie też wieczorne ognisko z kiełbaskami i piankami, zamiast zwykłej kolacji. Jak zawsze możecie samodzielnie korzystać z kajaków i rowerów z przyczepami dziecięcymi.


W czasie Waszego pobytu dodatkowo (płatne) będziecie mogli także zamówić masaż twarzy, pleców lub całego ciała, saunowanie z morsowaniem w rzece oraz kupić nasze wyroby słoikowe - Dokręcone w Dworku nad Wkrą.

Koszt całego weekendu to 550 zł za osobę dorosłą i dzieci od 10 lat, 385 zł za dzieci w wieku 3-9 lat i 0 zł za dzieci 0-2 lata.


Rezerwacje przyjmuje Zosia  
+48 664 566 886