Weekend czerwcowy

29.05-02-06.2024

Agroturystyka Weekend czerwcowy

KONIEC WIOSNY

Ogród tętni życiem, jest pełen kolorowych kwiatów, a warzywniki dzielą się już swoimi plonami.

Weekend zaczynamy kolacją 29.05, a kończymy obiadem 2.06. Podamy oczywiście nasze tradycyjne potrawy, jak chleb na zakwasie, domowe przetwory, nalewki i lokalne wędliny, a z wyjątkowych posiłków planujemy podać na jedną z kolacji dziczyznę przygotowaną w kociołku na ognisku, na inną domowe pierogi ruskie i z mięsem, na jedno ze śniadań omlety z bitą śmietaną i jagodami w syropie, a na pożegnalny obiad kaczkę z jabłkami z buraczkami i marynowanymi gruszkami. Do Waszej dyspozycji jest też ekspres do kawy i barek z domowymi nalewkami.

 

Atrakcje

Mamy 10 kajaków, 14 rowerów i 2 supy, więc będzie można pozwiedzać okolicę ze szlaku wodnego i rowerowego. Spływ kajakowy dla chętnych (2-6 godzin, Wy decydujecie jak długi ma być). Chętnie oprowadzimy Was po dworze i po parku dworskim. Mamy też opracowane krótkie wycieczki samochodowe w najbardziej atrakcyjne miejsca w okolicy. Będziecie mogli skorzystać z sauny i wskoczyć do Wkry 🙂

 

Posiłki (śniadania, obiady z deserem, kolacje) przygotowujemy bez sztucznych dodatków. Pieczemy własny chleb, mamy swoje jajka i przetwory warzywne i owocowe. Siadamy do wspólnego stołu, każdy nakłada sobie tyle, na ile ma ochotę. Dodatkowo można zamówić masaże twarzy, pleców i całego ciała.

Koszt całego weekendu to 1240 zł za osobę dorosłą i dzieci od 10 lat, 868 zł za dzieci w wieku 3-9 lat i 0 zł za dzieci 0-2 lata.


Rezerwacje przyjmuje Zosia  
+48 664 566 886