Weekend sierpniowy

11.08-15.08.2023

Agroturystyka Weekend czerwcowy

GORĄCY SIERPIEŃ


Lato w pełni. Wody Wkry koją nasze rozgrzane letnim słońcem ciała i zapewniają dzieciakom mnóstwo zabawy.

Weekend zaczynamy kolacją 11 sierpnia, a kończymy obiadem 15 sierpnia. Podamy oczywiście nasze tradycyjne potrawy, jak chleb na zakwasie, domowe przetwory, nalewki i lokalne wędliny, a z wyjątkowych posiłków planujemy podać na jedną z kolacji dziczyznę przygotowaną w kociołku na ognisku, na inną domowe pierogi ruskie i z mięsem, na jedno ze śniadań omlety z bitą śmietaną i jagodami w syropie, a na pożegnalny obiad kaczkę z jabłkami z buraczkami i marynowanymi gruszkami. Do Waszej dyspozycji jest też ekspres do kawy i barek z domowymi nalewkami.

Atrakcje

Mamy 10 kajaków i 14 rowerów, więc będzie można pozwiedzać okolicę ze szlaku wodnego i rowerowego. Spływ kajakowy dla chętnych (2-6 godzin, Wy decydujecie jak długi ma być). Chętnie oprowadzimy Was po dworze i po parku dworskim. Mamy też opracowane krótkie wycieczki samochodowe w najbardziej atrakcyjne miejsca w okolicy. Będziecie mogli skorzystać z sauny i wskoczyć do Wkry 


Posiłki (śniadania, obiady z deserem, kolacje) przygotowujemy bez sztucznych dodatków. Pieczemy własny chleb, mamy swoje jajka i przetwory warzywne i owocowe. Siadamy do wspólnego stołu, każdy nakłada sobie tyle, na ile ma ochotę.

Koszt całego weekendu to 1150 zł za osobę dorosłą i dzieci od 10 lat, 805 zł za dzieci w wieku 3-9 lat i 0 zł za dzieci 0-2 lata.


Rezerwacje przyjmuje Zosia  
+48 664 566 886