Dzień Kobiet z sesjami fotograficznymi

08-10.03.2024

Dzień kobiet w Dworku nad Wkrą

Hej Dziewczyny! Robimy babski weekend!


Mamy! Zabierzcie ze sobą córy! Będzie dobra zabawa, a kilka dziewczynek jest już na miejscu.

Piątek

Wieczorek zapoznawczy. Odpoczywamy po intensywnym tygodniu pracy. Zaczniemy degustacją domowych nalewek, do tego dobra muzyka i wygibasy..

Sobota

Zajęcia na temat kobiecości, spacer przyrodniczy z Zośką i babskie warsztaty: domowe kosmetyki - maseczki, peelingi, które same wykonamy, a następnie się nimi wysmarujemy. Przez cały dzień będą się odbywać Wasze sesje zdjęciowe, wykonane przez Kasię Gapską. Zrobimy też kolorowe pachnące mydełka glicerynowe. Na koniec sauna i... kąpiel w rzece dla odważnych. Dla chętnych masaż twarzy, pleców lub całego ciała (dodatkowo płatne).

Niedziela

Zajęcia z wytwarzania świec sojowych i sesje zdjęciowe.

 

Posiłki przygotowujemy bez sztucznych dodatków. Pieczemy własny chleb, mamy swoje jajka, przetwory warzywne i owocowe. Siadamy do wspólnego stołu, każdy nakłada sobie tyle, na ile ma ochotę. Po obiedzie podajemy desery, a przez cały czas możecie korzystać z ekspresu do kawy i barku z domowymi nalewkami.

Koszt całego weekendu (noclegi, pełne wyżywienie, zajęcia i sesje zdjęciowe) to 900 zł za osobę dorosłą i dzieci od 10 lat, 630 zł za dzieci w wieku 3-9 lat i 0 zł za dzieci 0-2 lata.

 

Mamy! Zabierzcie ze sobą córy! Będzie dobra zabawa, a kilka dziewczynek jest już na miejscu.

 

Rezerwacje przyjmuje Zosia  
+48 664 566 886