Mafia w Dworku

23-25.02.2024

Od piątku do niedzieli, z przerwami oczywiście, będziemy się mordować, popijając każdą zbrodnię domowymi nalewkami. Ha! Gramy w Mafię, kochani!


Kto już u nas był, wie jaka to świetna zabawa do późnej nocy. Kto nie wie, to się dowie, chyba że nie dożyje. Gramy w wersję Mafii z kartami specjalnymi.

Dzięki czemu, przy sprzyjającym rozdaniu, mafioso może nawet zwerbować policjanta. Jest mnóstwo różnych kart, które bardzo rozwijają grę. Mamy nadzieję, że będzie Was tyle, żeby można było użyć kart Nowego Gangu. Maksymalna ilość graczy to 22 osoby. Mistrz gry jest surowy i równie bezwzględny co mafia.

Plan jest taki:

Weekend trwa od piątku z kolacją do niedzieli z obiadem. Na pewno będziemy grali wieczorami, popijając domowe nalewki i pogryzając smakołyki. Jeśli będziecie mieli ochotę, pogramy także w ciągu dnia, ale zmusimy Was do jednego czy dwóch spacerów. Wieczór kulminacyjny planujemy w sobotę. Zachęcamy, żebyście w ten wieczór przebrali się, pomalowali lub użyli elementów garderoby pasujących do tematyki wydarzenia.

Menu? Oczywiście potrawy kuchni włoskiej:

Piątek

Kolacja - kluseczki z domową ricottą i szpinakiem, domowe nalewki i limoncello.

Sobota

Śniadanie - bruschetta z dodatkami.
Obiad - zuppa szpinakowo-brokułowa z gorgonzolą, tagliatelle z polędwiczkami z sosem grzybowym, tiramisu.
Kolacja - domowa włoska pizza, domowe nalewki i limoncello.

Niedziela

Śniadanie - puszyste omlety z bitą śmietaną, serkiem mascarpone i domowymi jagodami w syropie
Obiad - zuppa pomidorowa z mozzarellą i bazylią, cannelloni, sałata z jagodowym dressingiem, pucharki gelato (lody)*.

 

*Cud formułka - menu może ulec nieznacznym zmianom, ponieważ wszystko robimy sami i coś może wziąć w łeb 🙂 na przykład sery - też część robimy sami (ricotta, mozzarella).

Od każdego ściągniemy haracz:

Koszt całego weekendu to 620 zł za osobę dorosłą i dzieci od 10 lat, 434 zł za dzieci w wieku 3-9 lat i 0 zł za dzieci 0-2 lata.
W czasie Waszego pobytu dodatkowo (płatne) będziecie mogli także zamówić masaż twarzy, pleców lub całego ciała, saunowanie z morsowaniem w rzece oraz kupić nasze wyroby słoikowe - Dokręcone w Dworku nad Wkrą.

 

Dzwońcie i piszcie, żeby zaklepać miejsce na czarnej liście.
+48 664 566 886