Andrzejki z dzieciakami

01.12-03.12.2023

Agroturystyka Andrzejki z dziećmi

Lanie wosku, wróżenie z fusów i przepowiadanie przyszłości.

Ogród układa się już do zimowego snu. A w domu dziwne rytuały i tajemnicze zabawy z przeszłości.

Wspólnie zrobimy ciasteczka z wróżbami oraz czadowe maski na warsztatach plastycznych, które później wykorzystamy na wieczornym przyjęciu. Późnym wieczorem w sobotę będziemy szukać skarbu w dworskim parku. Opowiemy Wam historię ducha i Białej Damy. Wieczorne przyjęcie dla dzieci to mały bal maskowy o tematyce związanej z wróżbami.Piątek
19.00 - kolacja
19.50 - krótkie opowieści przy świecach o Białej Damie i Kłobuku w rodzinnym saloniku, degustacja nalewek dla dorosłych.


Sobota
9.00 - śniadanie
11.00 - 13.00 - warsztaty kreatywne, na których będziemy robić maski na bal.
14.00 - obiad z deserem
16.00 - 17.30 - robimy ciasteczka z wróżbami.
19:00 - zaczynamy bal maskowy - będzie muzyka, mnóstwo przekąsek i domowe słodkości. Zrobimy konkurs na najciekawszą maskę, jednak nagrody przewidujemy dla wszystkich. Będziemy wróżyć z wosku, z fusów, przewidywać przyszłość z butów i ciasteczek. Około 20.00 odbędzie się nocne poszukiwanie skarbu w parku. Uwaga, nie będzie łatwo!


Tymczasem bal potrwa dopóki ostatnie dziecko nie pójdzie spać. W tym czasie rodzice będą mogli relaksować się przy domowych nalewkach w pokoju stołowym. Możecie też zamówić saunę lub masaże dla pełnego relaksu.


Niedziela
9.00 - śniadanie
10.00 -12.00 - wyjście w teren, czyli spacer przyrodniczy wzdłuż Wkry i opowieści o dzikich zwierzętach, ich tropach i głosach.
14.00 - obiad z deserem


Co zabrać?
1. Stroje na bal lub elementy strojów o tematyce związanej z wróżeniem.
2. Latarki, jeśli macie.
3. Ciepłe ciuchy i dobre, nieprzemakalne buty na wyprawę w teren.


Posiłki przygotowujemy bez sztucznych dodatków. Pieczemy własny chleb, mamy swoje jajka i przetwory warzywne i owocowe. Siadamy do wspólnego stołu, każdy nakłada sobie tyle, na ile ma ochotę. Jadłospis będzie dostosowany głównie do gustu dzieci.

W czasie Waszego pobytu dodatkowo (płatne) będziecie mogli także zamówić masaż twarzy, pleców lub całego ciała, saunowanie z morsowaniem w rzece oraz kupić nasze wyroby słoikowe - Dokręcone w Dworku nad Wkrą.

Koszt całego weekendu to 600 zł za osobę dorosłą i dzieci od 10 lat, 420 zł za dzieci w wieku 3-9 lat i 0 zł za dzieci 0-2 lata.


Rezerwacje przyjmuje Zosia  
+48 664 566 886